„Artyści dla Ukrainy” – koncert w kościele parafialnym Matki Bożej Fatimskiej w Ciechanowie

W niedzielę 20.03.2022 r. w kościele parafialnym Matki Bożej Fatimskiej w Ciechanowie odbył się koncert „Artyści dla Ukrainy”. W trakcie koncertu odbywała się zbiórka przez Polski Czerwony Krzyż Oddział Rejonowy w Ciechanowie. Zostało zebranych 9.646.50 zł, które będą przekazane na pomoc Obywatelom Ukrainy przebywającym na terenie Powiatu Ciechanowskiego.

Podczas koncertu wystąpili: Agnieszka i Jarek Kraśniewscy, Basia Smolińska, Stanisław Bronowski, Adam Rosiński, Antonina Falkowska, Alicja Kaszubowska, Bogumiła Nasierowska wraz z chórem i Nastasią Yakymowicz, Chór Sine Nomine, Edyta Szewczyk, Ewa Jeziółkowska, Karolina Nowak, Piotr Lusawa, Kaja Grzelak, Konstancja i Dominik Molewscy, Marta Skibińska i Łukasz Juszkiewicz, Maja Fijałkowska, Michał Wojtusik, Moja Rodzina, Marek Łaniewski, Robert Pałka, Adam Wełna, Łukasz Milewski, Maciej Ostromecki, Małgorzata Pilzak, Natalia Bachmurowa, Zespół „Quintet”.

Organizatorami wydarzenia byli Starostwo Powiatowe w Ciechanowie, Powiatowe Centrum Kultury i Sztuki im. Marii Konopnickiej w Ciechanowie oraz Parafia Matki Bożej Fatimskiej w Ciechanowie.

Zdjęcia z koncertu

Zdjęcia: Ciech24.pl

Źródło: tekst Powiatowe Centrum Kultury i Sztuki w Ciechanowie.

Previous ArticleNext Article