Aktorka Gabriela Muskała w Kawiarni Artystycznej

W czwartkowe popołudnie (25.06.2020 r.) w Kawiarni Artystycznej Powiatowego Centrum Kultury i Sztuki w Ciechanowie odbyła się projekcja filmu „Moje córki krowy” w reżyserii Kingi Dębskiej. Jest to wzruszająca opowieść o trudnych relacjach rodzinnych, szorstkiej siostrzanej miłości i śmierci.

W filmie tytułowe role zagrali Agata Kulesza, Gabriela Muskała i Marian Dziędziel. W filmie przedstawiona jest historia dwóch sióstr: Marty – kobiety sukcesu, gwiazdy popularnych seriali (w którą wcieliła się Agata Kulesza), i młodszej o rok nauczycielki Kasi (zagrała Gabriela Muskała), która tkwi w nieszczęśliwym małżeństwie i wychowuje nastoletniego syna.

W obliczu trudnej sytuacji, śmierci matki i choroby ojca, kobiety zmuszone są do współpracy. Stopniowo zbliżają się do siebie i odzyskują utracony wiele lat temu kontakt. Film zdobył Nagrodę Publiczności i Nagrodę Dziennikarzy na Festiwalu Filmowym w Gdyni oraz Nagrodę Sieci Kin Studyjnych i Lokalnych. Reżyserka nakręciła ten film na podstawie osobistych doświadczeń, co dodaje historii wyjątkowości.

Po seansie wszyscy kinomani mogli na żywo spotkać się z aktorką teatralną, filmową, Gabrielą Muskałą. Spotkanie poprowadził krytyk filmowy i teatralny Łukasz Maciejewski. Podczas spotkania aktorka opowiedziała jak wygląda praca w teatrze i na planie filmowym w dobie epidemii COVID-19.

Następnie zebrana publiczność miała niepowtarzalną możliwość zadawania pytań aktorce. Na koniec Pani Gabriela nie odmówiła rozdawania autografów. Spotkanie odbyło się w kameralnym gronie.

Poniżej publikujemy kadry z filmu „Moje córki krowy” oraz zdjęcia ze spotkania z aktorką Gabrielą Muskałą.

Gabriela Muskała

Zdjęcia: Ciech24.pl

Previous ArticleNext Article