III Edycja Mława Rock & Blues Festiwal

„Prawdziwą miarą człowieczeństwa nie jest ani inteligencja, ani to jak wysoką pozycję potrafi człowiek osiągnąć na tym szalonym świecie. Prawdziwą miarą człowieczeństwa jest to, jak szybko potrafi on reagować na potrzeby innych i jak wiele daje z siebie” – Anthony Peake autor książki „Człowiek, który pamiętał przyszłość. Życie Philipa K. Dicka”.

 

Podczas III edycji Mława Rock & Blues Festiwal, który odbywał się w dniach 4 i 5 październik 2019r. w sali rycerskiej – Hotel Mława, zaprezentowały się lokalne zespoły muzyczne jak i artyści z dalszych regionów Polski. Organizatorem festiwalu jest: Stowarzyszenie Otwarte Drzwi Mława. Cel festiwalu miał charakter charytatywny – pomoc dla chorego 9 letniego chłopca.

 

Podczas trwania festiwalu, odbywały się zbiórki pieniędzy, licytacje zebranych nagród i usług które zostały podarowane przez sponsorów. Wszyscy występujący artyści o dobrym sercu przyjechali do Mławy zagrać charytatywnie dla Oskara.

 

Ciechanów reprezentowały grupy: Suczysty i Demobil Blues, którym należą się wielkie podziękowanie za ten piękny gest bezpłatnego zagrania dla Oskara. Artyści wykonali wspaniały koncert. To artyści o wielkim sercu, którzy wiele razy grali już koncerty charytatywne wspomagając potrzebujących ludzi.

 

Suczysty

 

 

Demobil Blues

 

 

Podczas dwóch dni festiwalu udało się zebrać ok. 4 tys. zł. dla chorego chłopca, dzięki bardzo dużemu zaangażowania i pracy Stowarzyszenia Otwarte Drzwi Mława przy organizacji festiwalu i pomocy Oskarowi. Stowarzyszenie reprezentują: Magdalena Miecznikowska i Piotr Krokowski – którym należą się szczególne podziękowania za regularne wspieranie ludzi potrzebujących.

 

Stowarzyszenie Otwarte Drzwi Mława

 

 

Oskarowi możemy pomóc w każdej chwili wpłacając darowiznę na poniższe konto:

 

 

Informacja o chorobie Oskara:
Oskar ma 9 lat i choruje na nieuleczalna, postępują chorobę Dystrofia mięśniowa, która niszczy jego organizm.

 

Ta choroba powoli odbiera Oskarowi możliwość poruszania sie, oddychania i uszkadza jego serce, co będzie wiązało się z zakupem bardzo kosztownego sprzętu rehabilitacyjnego i ortopedycznego.

Informacje o pomocy dla Oskara:

Fundacja “Zdążyć z pomocą”
ul. Łomiańska 5
01-685 Warszawa

jak również oddam 1% podatku
Cel szczegółowy : 27587 Zawolski Oskar
KRS : 0000037904

Alior Bank 42 2490 0005 0000 4600 7549 3994

Tytułem: 27587 Zawolski Oskar darowizna na pomoc i ochronę zdrowia.

 

 

 

 

Zdjęcia i tekst: Ciech24.pl

Previous ArticleNext Article