Jurand znowu wygrał…

W sobotę 6 maja 2023 r. w hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ciechanowie Jurand Ciechanów w składzie: Mirzejewski, Skowroński – Rutkowski, Wojdak, Budzich, Smolarek, Karczewski, Dębiec, Dobrzyniecki, Lewkowicz, Wiszowaty, Mierzwicki walczył o cenne punkty z zespołem Enea Orlęta Zwoleń.

Rywal do łatwych zespołów nie należał. Pod koniec pierwszej połowy meczu Enea Orlęta Zwoleń prowadziły na punkty i wygrały pierwszą połowę meczu 15:13. Przewaga w punktach nad Jurandem utrzymywała się jeszcze na początku drugiej połowy meczu. Później gra była wyrównana a w ostatnich kilku minutach meczu Jurand Ciechanów objął prowadzenie wygrywając 30:27 – gratulujemy.

Aktualnie (07.05.2023 r.) w sezonie 2022/2023 Jurand Ciechanów w grupie C zajmuje I miejsce grając w I lidze piłki ręcznej mężczyzn. Wyniki można sprawdzać na stronie Związek Piłki Ręcznej w Polsce – grupa C. Do końca kolejki zostały do rozegrania dwa mecze.