XVII Ciechanowskie Otwarte Spotkania Motocyklowe

Po raz siedemnasty fani motocykli z całej Polski i cięższych muzycznych brzmień zawitają do Ciechanowa. Między 26 a 28 maja na błoniach odbędą się spotkania motocyklowe, organizowane przez klub motocyklowy Wolny Wydech MC Poland we współpracy z ratuszem. W trakcie imprezy odbędą się koncerty, pokazy motocyklowe i parada ulicami miasta.
26 maja (piątek) 2023.

Do Ciechanowa przyjadą motocykliści z całej Polski. Na błoniach przed Zamkiem Książąt Mazowieckich powstanie pole namiotowe. Obok staną stoiska gastronomiczne, stoiska z odzieżą i akcesoriami motocyklowymi, z pamiątkami oraz stoiska klubowe.

Na scenie muzycznej o godz. 18.30 rozpoczną się koncerty. Zagrają:

  • Super Fun Happy Hour,
  • Jack Friday,
  • Bloody Mess
  • Running Red.

O godz. 22.30 będzie można wspólnie pograć na gitarach akustycznych i harmonijkach. Przy ognisku wystąpi też Grynio.

27 maja (sobota) 2023.

O godz. 13.00 przed Farską Górą odbędzie się uroczysta Msza św. O godz. 14.00 motocykliści przejadą paradą ulicami miasta w kierunku błoń, gdzie o godz. 15.00 nastąpi uroczyste otwarcie imprezy. Między godz. 15.30 a 17.00 odbędą się pokazy motocyklowe Extreme Trial i konkursy. Będzie można podziwiać m.in. wielokrotnego Mistrza Polski w Trialu, finalistę najbardziej ekstremalnych zawodów Enduro na świecie (Erzberg Rodeo) Przemka Kaczmarczyka.

Od godz. 17.00 ponownie wystartuje scena muzyczna, na której w pierwszej kolejności zagra młodzieżowy ciechanowski Kop, a po nim: Snakebyte, Skóra, Afterload i Arshenic.

W tym roku muzyczną gwiazdą imprezy będzie zespół Sexbomba. Zespół wystąpi w Ciechanowie o godz. 20.30.

Impreza zakończy się 28 maja (niedziela) o godz. 12.00.