Kolejny wypadek drogowy na ulicy Ciechanowa

W dniu 17 maja 2021 r. na ul. Sienkiewicza w Ciechanowie doszło do wypadku drogowego, w którym, sprawca zbiegł z miejsca zdarzenia a dwie osoby zostały ranne.

W miniony poniedziałek ok. godz. 21:20 na ul. Sienkiewicza doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch pojazdów osobowych. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że jadący ulica Sienkiewicza w kierunku Mławy kierujący Peugeotem na łuku drogi w nieprawidłowy sposób podjął manewr wyprzedzania i zderzył się z jadącym z naprzeciwka samochodem marki Volkswagen. Kierujący Peugeotem oraz pasażerowie uciekli z miejsca zdarzenia. Na miejsce została wezwana karetka pogotowia, która udzieliła pomocy medycznej kierującej VW.

W trakcie udzielania pomocy do karetki podeszły dwie młode dziewczyny, które oświadczyły, że były pasażerkami peugeota i jedna z nich uskarżała się na ból ręki. W toku wykonywania dalszych czynności ustalono i zatrzymano 24 – letniego kierującego peugeota. Badanie na zawartość alkoholu w organizmie wykazało u niego ponad promil.

W wyniku zdarzenia 16 – letnia pasażerka peugeota doznała urazu ręki i pozostała w szpitalu celem dalszej hospitalizacji. W dniu wczorajszym kierującemu peugeotem został przedstawiony zarzut za spowodowanie wypadku oraz prowadzenie pojazdu będąc w stanie nietrzeźwości.

Grozi mu do kara pozbawienia wolności do lat 3.

podkom. Ewa Brzezińska KPP Ciechanów

Reklama