Żyj i pozwól żyć innym. 21 września 2021 r. w ramach Europejskiego Tygodnia Mobilności, mundurowi będą prowadzić wzmożone działania prewencyjno-kontrolne na drogach powiatu ciechanowskiego

Ciechanowscy policjanci włączą się w projekt ROADPOL Safety Days – Żyj i pozwól żyć innym. 21 września 2021 r. w ramach Europejskiego Tygodnia Mobilności, mundurowi będą prowadzić wzmożone działania prewencyjno-kontrolne na drogach powiatu ciechanowskiego oraz profilaktyczne.

Wspólnie z Powiatową Radą BRD przeprowadzimy happening, w którym razem z uczniami klasy mundurowej ZS nr 1 w Ciechanowie o godz. 10:00 przy ul. 17 Stycznia wyposażeni w transparenty z hasłami poruszającymi ważne problemy ruchu drogowego będziemy próbowali dotrzeć do świadomości kierowców aby zminimalizować ilość zdarzeń drogowych zgodnie z „wizją zero”.

Przez cały dzień policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego KPP Ciechanów będą prowadzić działania prewencyjno-kontrolne. Skupią się na wykroczeniach, będących główną przyczyną wypadków drogowych czyli m.in. prędkość, niebezpieczne manewry, negatywne zachowania kierowców wobec niechronionych uczestników ruchu drogowego.

kom. Jolanta Bym KPP Ciechanów

Reklama