Nowa interaktywna wystawa w Parku Nauki Torus

28 lutego 2023r. w Parku Nauki Torus będzie można zwiedzać nową wystawę pod tytułem „Poznaj i odkryj siebie”. To 14 interaktywnych eksponatów, w których obszernie zaprezentowana została anatomia i budowa ludzkiego organizmu.

Osoby zwiedzające będą miały szansę poznać własny typ budowy ciała, posiadaną siłę rąk, budowę serca ludzkiego i innych organów wewnętrznych, budowę i zakres ruchu stawów oraz rozmieszczenie żył i tętnic w organizmie.

Dzięki grze „Przetraw to” zwiedzający zrozumieją jak działa układ pokarmowy człowieka. Wśród eksponatów nie zabraknie ciekawostek i zagadek pogłębiających wiedzę o naszym organizmie. Wystawa ze względu na swój charakter oraz różnorodność kierowana jest do szerokiej grupy odbiorców. Świetnie będą bawić się na niej zarówno dzieci, jak i dorośli.

Ekspozycja „Poznaj i odkryj siebie” będzie dostępna do końca sierpnia 2023 r.

Park Nauki Torus otwarty jest sześć dni w tygodniu: od wtorku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00, a w weekendy od godz. 10.00 do 18.00. Osoby indywidualne mogą rezerwować bilety online poprzez stronę www.parknaukitorus.pl lub zakupić je bezpośrednio w kasie parku. Grupy zorganizowane proszone są o wcześniejszą rezerwację miejsc pod numerem telefonu +48 23 674 93 13.

 

Źródło: Urząd Miasta Ciechanów

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ