Rodzinny Piknik Rowerowy w parku Jeziorko w Ciechanowie

13 sierpnia 2023 r. w Miejskim Parku Jeziorko w Ciechanowie odbędzie się rodzinny piknik rowerowy. W ramach plenerowego spotkania zorganizowany zostanie rajd pętlą miejską. Na blisko 10 – kilometrowej trasie będzie mógł wystartować każdy chętny cyklista.

Na uczestników będą czekały liczne atrakcje. Wydarzenie zaplanowane jest w godz. 12.00-16.00. Impreza rozpocznie się rajdem rowerowym wiodącym pętlą miejską. Uczestnicy spotkają się o godzinie 11.45 w parku od strony ul. Św. Anny, skąd o godz. 12.00 wyruszą w 10- kilometrową trasę.

Zakończenie rajdu przewidziane jest na godz. 13.00. Wtedy też rozpocznie się piknik rodzinny, któremu towarzyszyć będą liczne konkursy i animacje. Będą dmuchańce, stoiska policji i straży pożarnej, pokaz zumby, trenażery rowerowe, gra terenowa oraz konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Do wygrania będzie m.in. dziecięcy rower górski ufundowany przez miasto.

Zapisy na rajd prowadzone są elektronicznie: tourdeciechanow@gmail.com

Piknik przy wsparciu miasta organizują: Stowarzyszenie Pro4Fun, Stowarzyszenie Tęczowy Świat, Towarzystwo Walki z Kalectwem, Asfaltlove Dziki. Partnerami wydarzenia są WORD Ciechanów, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Ciechanowski Ośrodek Edukacji Kulturalnej STUDIO.

 

Źródło: Urząd Miasta Ciechanów

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ