Święto Rodziny w Gminie Opinogóra Górna

Wójt Gminy Opinogóra Górna, Gminna Biblioteka Publiczna w Opinogórze Górnej i Klub Senior+ w Dzboniu serdecznie zapraszają na obchody Gminnego Święta Rodziny, które odbędą się 18 maja 2023 r. od godz. 17.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy.

W programie uroczystości wiele atrakcji!
Z tej specjalnej okazji odbędzie się Koncert życzeń. Wszystkie chętne osoby z naszej gminy – dzieci, młodzież, dorośli – mogą przygotować i wygłosić życzenia dla swoich bliskich, zadedykować wiersz, np. swojego autorstwa, rymowankę, wspomnienie. Czynny udział w wydarzeniu trzeba zgłosić najpóźniej do 15 maja do GBP w Opinogórze Górnej osobiście lub telefonicznie.

Oprócz tych wystąpień usłyszymy utwory muzyczne w wykonaniu seniorów z Klubu Senior+ w Dzboniu oraz solistów z Gminnego Ośrodka Kultury w Opinogórze Górnej. Poza tym obejrzymy dzieci i młodzież ze Świetlicy „Pod Kasztanami” w montażu słowno-muzycznym przygotowanym na tę okazję pod kierunkiem Pań z Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej.
I na koniec – atrakcja wieczoru – recital Wojtka Gęsickiego, któremu będzie towarzyszyła Marta Sosnowska.

Zachęcamy do udziału w tym niecodziennym Koncercie. Wspólnie spędzony czas stanie się okazją do podziękowań, obdarowania swoich bliskich uśmiechem i dobrym słowem. To będzie miły wieczór i wzruszeń na pewno nie zabraknie.

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ