Weź udział w darmowym forum eksperckim Pauliny Pastuszak Starosta Powiatu Ciechanowskiego Joanna Potocka – Rak serdecznie zaprasza

właścicielki i właścicieli salonów fryzjerskich i kosmetycznych z terenu Powiatu Ciechanowskiego na Forum Małej Przedsiębiorczości podczas, którego odbędzie się wykład – Social Media w Branży Beauty prowadzony przez Paulinę Pastuszak. Nie zabraknie również muzycznych atrakcji, o które zadba Maciej Miecznikowski wraz z Zespołem.

Możesz wykonywać usługi na najwyższym światowym poziomie – niezależnie od branży w jakiej pracujesz… ale co z tego, jeśli NIKT nie dowie się o tym fakcie? Samo uwielbienie rodziny i najbliższych znajomych nie pomoże Ci rozwinąć skrzydeł w biznesie. I z drugiej strony – nawet jeśli Twoje umiejętności pozostawiają jeszcze sporo do życzenia, dzięki przemyślanej i dobrze zaplanowanej promocji możesz z łatwością zdobyć grono nowych klientów. Za darmo. Bez potrzeby angażowania specjalistów.

Kilkanaście lat temu zaczynałam od niegroźnej zabawy w modelowanie paznokci. Biurko, pędzel, kilka kolorów lakierów. Nie wiązałam przyszłości z tą branżą. Nie miałam znajomości. Nie miałam nawet 1000zł na profesjonalny kurs Nail Art. A właśnie dzięki aktywności w social mediach osiągnęłam sukces w tym biznesie: prowadziłam program w TVN Style, dostałam propozycję występu w reklamie telewizyjnej, dwukrotnie zdobyłam złotą nagrodę MYVOD za sprzedaż największej liczby kursów online, szkoliłam w krajach takich jak USA, Indie, Mongolia, Meksyk, Peru, Malediwy czy Mauritius, sprzedałam kilkadziesiąt tysięcy książek i wreszcie w 2022 roku dotarłam do ścisłego finału konkursu Bizneswoman Roku Fundacji Sukcesu Pisanego Szminką.

Dlatego w czasie wykładu opowiem o możliwościach jakie niesie z sobą obecność w Social Mediach. Wskażę w jaki sposób wybierać optymalne dla siebie formy działalności, jak planować aktywność, czego się wystrzegać i na jakie aspekty położyć nacisk w wirtualnej rzeczywistości. Zapraszam! – Paulina Pastuszak

Forum Przedsiębiorczości Małej odbędzie się w dniu 9 maja 2022 roku o godzinie 18:00 w oranżerii Muzeum Romantyzmu w Opinogórze. Aby wziąć w nim udział należy wysłać zgłoszenie do dnia 22 kwietnia 2022 roku na adres promocja@ciechanow.powiat.pl. W treści e-maila konieczne jest wpisanie nazwy i adresu salonu, numer kontaktowy oraz dane przedstawicieli salonów (maksymalna ilość przedstawicieli salonu – 2 osoby)

Źródło: informacja prasowa Starostwo Powiatowe w Ciechanowie

Reklama