Koncert charytatywny – Nadzieja dla Laury

W niedzielę 24.01.2021 r. w kościele parafialnym pw. Matki Bożej Fatimskiej w Ciechanowie po Mszy Św. o godz. 18.00 odbył się charytatywny koncert kolęd w wykonaniu lokalnych artystów.

Wystąpili między innymi: Moja Rodzina: Antonina Wiśniewska-Wenda, Gabriel, Mikołaj i Jeremiasz Wiśniewscy, Filip Czyżykowski/akompaniament Piotr Lusawa, Basia Smolińska/akompaniament Piotr Lusawa, Głos Wołającego na Pustyni: Justyna Łukasiak, Julia Zajkowska, Ewelina Piotrowska, Agata Lusawa, Mariusz Kocięda, Michał Kukliński, Jacek Piotrowski, Damian Ziółkowski, Zespół Quintet/opiekun Robert Bartołd/akompaniament Hubert Podlasiak, Konstancja i Dominik Molewscy, Marta Skibińska/akompaniament Adam Wełna, Łukasz Juszkiewicz z zespołem: Maciej Ostromecki, Piotr Lusawa, Adam Wełna, Marta Skibińska, Jan Gajewski.

Organizatorzy: Marta Borkowska, Renata Jurkiewicz, koncert poprowadziła Małgorzata Milewska.

Realizacja muzyczna: Powiatowe Centrum Kultury i Sztuki w Ciechanowie – Jan Lipski, Rafał Wachnik, Paweł Bartczak oraz Marek Szczepański.

W trakcie koncertu prowadzona była zbiórka pieniędzy na terapię genową w walce z rdzeniowym zanikiem mięśni Laury Paczuły, 2-letniego malucha. Kwota jaka jest potrzebna na leczenie Laury to 9,5 miliona złotych. W dalszym ciągu można dokonywać wpłat, do czego gorąco zachęcamy.

Link do zbiórki: www.siepomaga.pl/potrzebujacy/laura-sma

 

Szczególne podziękowania dla Proboszcza Parafii Matki Bożej Fatimskiej w Ciechanowie – ks. Jana Jóźwiaka za pomoc przy organizacji koncertu i wsparcia małej Laury.

 

Poniżej zdjęcia i video z koncertu.

 

 

 

Zdjęcia i video: ciech24.pl

 

Previous ArticleNext Article