VII edycja leśnej ZaDyszki w Szulmierzu

W sobotę 12.06.2022 r. w Szulmierzu, Gmina Regimin odbyła się impreza sportowa – Leśna ZaDyszka. Z każdym rokiem wydarzenie sportowe na polanie w Szulmierzu staje się bardzo popularne. Przyciąga coraz więcej uczestników, rodzin, kibiców, wystawców jak i sponsorów nagród dla uczestników.

W tym roku była to już VII edycja Leśnej Zadyszki. Impreza sportowa ma na celu promocję regionu – Gminy Regimin jak i pięknych lasów które znajdują się na terenie powiatu ciechanowskiego. Główną ideą Leśnej ZaDyszki jest promocja zdrowego stylu życia, która ma zachęcać do uprawiania sportów na terenach leśnych dla ludzi różnych pokoleń wiekowych.

W tym roku uczestnicy: dzieci, młodzież, dorośli i seniorzy zmagali się w dyscyplinach sportowych: Cross Duathlonu 2,5 km – 7,5 km – 2,5 km, Wielki Bieg Małych Ludzi Leśna „ZaDyszka” na dystansie 1,5 km, bieg na dystansie 5 km, marsz nordic walking na dystansie 5 km oraz bieg główny na dystansie 10 km.

Każdy uczestnik zawodów otrzymywał pamiątkowy medal Leśnej ZaDyszki. Po wszystkich biegach odbyła się dekoracja zawodników podczas której losowano nagrody ufundowane przez sponsorów. Organizatorami byli: Stowarzyszenie „ZaDyszka” Partnerzy: Urząd Gminy w Regiminie, MUKS „Czarni” Regimin. Wyniki i więcej informacji na stronie https://superczas.pl/lesna-zadyszka2022

Zdjęcia – Leśna ZaDyszka 2022 – Szulmierz

Zdjęcia: Ciech24.pl

Lepsza jakość zdjęć – Facebook.com/Ciech24pl

Previous ArticleNext Article