Miejska Biblioteka Publiczna w Ciechanowie uwalnia książki – zapraszamy do czytania…

„Czytanie rozwija rozum młodzieży, odmładza charakter starca, uszlachetnia w chwilach pomyślności, daje pomoc i pocieszenie w przeciwnościach” (Cicero).

Szanowni Czytelnicy,
z myślą o Was uruchomiliśmy akcję „Uwalniamy książki”. Tym samym umożliwiamy Wam bezpieczne wypożyczanie literatury bez wchodzenia do placówek bibliotecznych. Biblioteka pozostaje zamknięte do 27 grudnia 2020 r., ale Wy możecie korzystać ze zbiorów.

Jak to będzie działać?
Czytelnicy otrzymują możliwość bezpiecznego korzystania ze zbiorów poprzez zamawianie wybranych przez siebie pozycji książkowych online bądź telefonicznie. Bibliotekarz jest odpowiedzialny za skompletowanie zamówienia czytelnika, odpowiednie przygotowanie książek i udostępnienie ich tak, aby zamawiający mógł odebrać wybrane przez siebie książki bez wchodzenia do biblioteki.

Bibliotekarz ustali z zamawiającym dokładną datę i godzinę przekazania zamówienia. Książki można będzie odebrać samodzielnie na stanowisku przed naszymi placówkami bibliotecznymi. Można również zostawić książki, które już zostały przeczytane. W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo zwracane zbiory podlegają kwarantannie na okres 5 dni.

Kontakt do placówek Miejskiej Biblioteki Publicznej w Ciechanowie:

Biblioteka Główna tel. 23 673 26 10, mbp.bg.ciech@gmail.com
Filia nr 1 tel. 23 673 87 30, mbpciech.f1@gmail.com

Filia nr 2 tel. 23 672 34 87, mbpciech.f2@gmail.com
Filia nr 3 tel. 23 673 26 30, mbpciech.f3@gmail.com

Oddział Zbiorów Naukowych i Regionalnych tel. 23 672 28 88, mbp.krzywahala.ciech@gmail.com

Źródło: Miejska Biblioteka Publiczna w Ciechanowie

Previous ArticleNext Article