Mikołajki – Ujazdówek, Gmina Ciechanów

W sobotę 16 grudnia 2023 r. w Ujazdówku Wójt Gminy Ciechanów zorganizował dla najmłodszych mieszkańców Gminy i ich rodzin „Magiczne Mikołajki”. Dla dzieci przygotowano liczne zabawy i animacje oraz konkursy, między innymi: zaśpiewanie kolędy, oceniono najpiękniejszą ozdobę choinkową oraz najsmaczniejszą potrawę świąteczną.

Dzieci z Gminy Ciechanów przygotowały Jasełka po których odbył się koncert kolęd. Na scenie wystąpiła Antonina Falkowska oraz zespół „Moja rodzina”. „Magiczne Mikołajki” to również impreza charytatywna którą zorganizował Wójt Gminy Ciechanów – Stefan Pawłowski w celu wsparcia w chorobie Antosia Tomczaka młodego mieszkańca Powiatu Ciechanowskiego. Organizatorzy kwestowali i ogłaszali licytacje na rzecz chorego chłopca.

Bank Spółdzielczy w Płońsku, Oddział w Ciechanowie przekazał na licytacje liczne fanty a klub motocyklowy Wolny Wydech, zachęcał do licytowania koszulek z tegorocznych Ciechanowskich Spotkań Motocyklowych. W dalszym ciągu można wpłacać na pomoc w leczeniu chorego Antosia na stronie Fundacji Iskierka https://fundacjaiskierka.pl/podopieczni/antoni-tomczak

W przygotowanie „Magicznych Mikołajki” zaangażowały się Koła Gospodyń Wiejskich z Gminy Ciechanów oraz Ochotnicze Straże Pożarne z: Modła, Rydzewo, Gąski, Rzeczki.

Tekst, zdjęcia: Ciech24.pl

Previous ArticleNext Article