Otwarcie Parku Rekreacyjno – Poznawczego w Gołotczyźnie coraz bliżej…

Trwają pracę związane z powstaniem nowego miejsca rekreacji dla rodzin i nie tylko.Główną atrakcją dla najmłodszych będzie niewielki wodny plac zabaw oraz skałka wspinaczkowa, zaś w jego sąsiedztwie powstanie siłownia plenerowa.

Będzie można również złapać oddech w strefie leśnej, znajdować się tam będą między innymi: hamaki, miejsca na ogniska,ławki oraz drewniane wiaty. Tężnie solankowe to kolejna alternatywa do odpoczynku, a to tylko część atrakcji.

Już za kilka tygodni otworzymy Rodzinny Park w Gołotczyźnie w którym połączymy edukację z zabawą. Ważnym elementem Parku będzie woda, która zostanie wykorzystana w edukacyjnych zabawkach nie tylko dla najmłodszych… Pracujemy również nad naturalną, malowniczą wodną oprawą zieleni. Właśnie zostały rozpoczęte prace związane ze spiętrzaniem wody.

Dobiega także końca budowa drewnianych pomostów. Już niebawem będziecie Państwo mogli ocenić całość. To będzie świetne miejsce do rodzinnych wypraw i wycieczek. – napisała Joanna Potocka – Rak Starosta Powiatu Ciechanowskiego.

Będą Państwo korzystać z atrakcji, które oferuje nowe miejsce rodzinnego wypoczynku na mapie powiatu.

Źródło: Starostwo Powiatowe w Ciechanowie.

Previous ArticleNext Article