Powiatowe Forum Przedsiębiorczości Małej – Muzeum Romantyzmu w Opinogórze

W poniedziałkowy wieczór 09.05.2022 r. w oranżerii Muzeum Romantyzmu w Opinogórze odbyła się uroczystość – Forum Małej Przedsiębiorczości.

Uroczystość została zorganizowana przez Starostwo Powiatowe w Ciechanowie w tej formule po raz pierwszy – jest w tym roku ukłonem w kierunku przedsiębiorczych i kreatywnych Kobiet z terenu powiatu ciechanowskiego, które na co dzień prowadzą salony kosmetyczne i fryzjerskie. Uczestniczki spotkania miały okazję wysłuchać rad ekspertki, która opowiedziała, w jaki sposób rozwijać się w mediach społecznościowych, jak stworzyć swoją markę, jak o nią dbać i jak o niej mówić w social mediach.

„Spotkanie z Pauliną Pastuszak to dla nas inspiracja do dalszego rozwoju zawodowego i zachęta do podejmowania nowych wyzwań”, mówiły uczestniczki Forum. I taki był w głównej mierze cel spotkania: aby Kobiety z branży BEAUTY wzajemnie się inspirowały i wspierały.

Na scenie wystąpił Maciej Miecznikowski wraz z zespołem – Panowie dali klimatyczny koncert i porwali Panie do wspólnej zabawy.

Zdjęcia: Ciech24.pl

Źródło: tekst Starostwo Powiatowe w Ciechanowie.

Previous ArticleNext Article