II Powiatowy Dzień Rolnika

W niedzielne popołudnie (04.10.2020r.) odbył się już II Powiatowy Dzień Rolnika. Organizatorem wydarzenia był Starosta Powiatu Ciechanowskiego. Uroczystość rozpoczęła się mszą świętą w kościele farnym w Ciechanowie, następnie dalsza część obchodów przeniosła się do sali widowiskowej Powiatowego Centrum Kultury i Sztuki im. M. Konopnickiej w Ciechanowie.

Podczas uroczystości zostały wręczone wyróżnienia dla następujących rolników z powiatu ciechanowskiego: Anny i Radosława Zimak z gm.Sońsk, Marty i Michała Pawlak z gm. Sońsk, Andrzeja Szymańskiego z gm. Ciechanów, Jerzego Wróblewskiego z gm. Ciechanów, Dariusza Boniakowskiego z gm. Regimin, Ewy i Waldemara Florysiak z gm. Regimin, Miłosza Gnatowskiego z gm. Gołymin-Ośrodek, Małgorzaty i Krzysztofa Kamińskich z gm. Gołymin-Ośrodek, Krzysztofa Doleckiego z Ciechanowa, Adama Urbańskiego z Ciechanowa, Elżbiety i Dariusza Gołąb z gm. Glinojeck, Wioletty i Adama Lewandowskich z gm. Glinojeck, Błażeja Bobińskiego z gm. Grudusk, Jarosława Smolińskiego z gm. Grudusk, Pawła Delura z gm. Ojrzeń, Adama Bober z gm. Ojrzeń, Joanny i Grzegorza Czarneckich z gm. Opinogóra Górna, Anny i Zbigniewa Nałęcz z gm. Opinogóra Górna.

Głównym celem tej inicjatywy było zwiększenie świadomości społeczeństwa o potencjale rolnictwa Północnego Mazowsza, pokazanie jego walorów i integracja lokalnych środowisk rolniczych.

Zdjęcia: Ciech24.pl

Previous ArticleNext Article