III Forum Kół Gospodyń Wiejskich z Powiatu Ciechanowskiego

W środę 08.06.2022 r. Starostwo Powiatowe w Ciechanowie zorganizowało III Forum Kół Gospodyń Wiejskich z Powiatu Ciechanowskiego. Udział wzięło ponad 300 osób z czego dużą większość stanowiły kobiety.

Na Powiatowym Forum Kół Gospodyń Wiejskich już po raz trzeci gościmy Panie i cieszymy się, że coraz liczniej również Panów. Powiat Ciechanowski wydarzenie to zapoczątkował, gdy na terenie Powiatu Ciechanowskiego funkcjonowało 18 Kół Gospodyń Wiejskich.

Cele forum było nadanie i zwrócenie uwagi na Kobiety Wyjątkowe, które potrzebują przestrzeni do samorealizacji, wymiany doświadczeń, współpracy ale też mających ogromną siłę do tego by zmieniać rzeczywistość za oknem…

Dzisiaj na terenie Powiatu Ciechanowskiego jest zarejestrowanych 49 Kół Gospodyń Wiejskich, które aktywnie działają i aktywizują społeczność lokalną. Koła Gospodyń Wiejskich to szacunek dla naszej kultury, tradycji międzypokoleniowej wymiany doświadczeń. Patrzenie w przyszłość  szacunkiem i pamięcią o przyszłości.

Uroczystość odbyła się w Zajeździe Tur – Niestum spotkanie było współfinansowane ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego. Na koniec spotkania muzycznie wszystkich gości zabawiał zespół Baciary.

Zdjęcia z III Forum Kół Gospodyń Wiejskich z Powiatu Ciechanowskiego

Zdjęcia: Ciech24.pl

Źródło tekstu: Starostwo Powiatowe w Ciechanowie

Previous ArticleNext Article