Korona Miss Mazowsza 2022 dla ciechanowianki – Sylwia Tomczak

W niedzielę 05.06.2022 r. w Ciechanowie w hali widowiskowo – sportowej przy ul. 17 stycznia odbyła się finałowa gala wyborów Miss Mazowsza 2022. W finale wystąpiło 16 dziewczyn z całego województwa. Galę poprowadził Krzysztof Ibisz – prezenter telewizyjny, aktor, polityk, poseł na Sejm RP I kadencji z partii Emerytów i Rencistów „Nadzieja”.

Współorganizatorem gali był Urząd Miasta Ciechanów i Prezydent Krzysztof Kosiński, partnerem – Samorząd Województwa Mazowieckiego a honorowym patronem gali był Marszałek Województwa Mazowieckiego – Adam Struzik.

Na wstępie wszystkich w materiale video przywitał Adam Struzik – Marszałek Województwa Mazowieckiego, który powiedział:

Piękno kobiet zachwyca jest inspiracją, jest też podstawą do twórczości literackiej poetyckiej do pięknej sztuki, portretu, rzeźby i właściwie piękne kobiety zawsze były tą lepszą częścią naszego świata.

Następnie pozdrowił wszystkie uczestniczki Miss Mazowsza jako elementu tego konkursu wspaniałego jakim jest walka o tytuł Miss Polski. Pogratulował uczestniczkom odwagi startu w konkursie i życzył satysfakcji z udziału w konkursie (…).

Na scenie zaprezentowało się 16 kandydatek do korony Miss Mazowsza., które przedstawił Krzysztof Ibisz.

 1. Emilia Chrzanowska – 20 lat, pochodzi z Makowa Mazowieckiego. Jest studentką filologii angielskiej z językiem hiszpańskim, kocha podróże, sport i języki obce.
 2. Dominika Grabias – 22 lata, od 3 lat mieszka w Warszawie, studentka III roku kosmetologii w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Swoją przyszłość wiążę ze studiowanym zawodem.
 3. Karina Jarząbek – 26 lat, pochodzi z Marek, jako magister zarządzania i marketingu buduje strategie marketingowe dla firm motoryzacyjnych. Marzy o pracy dla Formuły 1.
 4. Karolina Kalinowska – 20 lat, pochodzi z Serocka, studiuje kosmetologię w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Aktualnie pracuje w prestiżowym hotelu w SPA jako masażystka i kosmetolog.
 5. Natalia Konofalska – 23 lata, reprezentuje Płońsk, jest studentką Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, idzie w ślady swojej mamy, którą w Ciechanowie wybrano Vice Miss Mazowsza 1991 r.
 6. Oliwia Lemieszek – 19 lat, najmłodsza uczestniczka, jest uczennicą liceum w Piasecznie, jej pasja to fotografia i podróże.
 7. Wiktoria Meloyan – 24 lata, mieszkanka Garwolina, jest dumna ze swoich ormiańskich korzeni, pracuje jako menadżer w restauracji, fanka podróży i sportów wodnych.
 8. Elżbieta Nowaczyk – 25 lat, od 4 lat jest związana z Warszawą, ukończyła szkołę kosmetyczną, aktualnie studiuje zarządzanie i prawo w biznesie.
 9. Anna Pacześniak – 25 lat, mieszkanka Warszawy, technik ekonomii i administracji, interesuje się prawem, budownictwem i dietetyką jej pasją jest gotowanie, sport i podróże.
 10. Kamila Szadkowska – 27 lat, pochodzi z Pruszkowa, skończyła pedagogika w specjalności edukacja wczesnoszkolna, interesuje ją pedagogika specjalna.
 11. Monika Szczepańska – 23 lata, pochodzi z Nadarzyna, kobieta wielu talentów aktorka, wokalistka i skrzypaczka i saxhornistka, ćwiczy tańce latynoamerykańskie.
 12. Sylwia Tomczak – 26 lat, mieszkanka Ciechanowa, absolwentka dziennikarstwa o specjalizacji radiowo – telewizyjnej.
 13. Natalia Tusznio – 22 lata, pochodzi z woj. Świętokrzyskiego, studiuje psychologię na Uniwersytecie Humanistyczno – Społecznym SWPS w Warszawie, część życia spędziła pracując jako stewardessa, mieszka w Warszawie.
 14. Sonia Wojciechowska – 20 lat, mieszka w Warszawie, pracuje w branży nieruchomości w Warszawie, jej pasja to: modeling i taniec, tańczy od 8 roku życia.
 15. Klaudia Wysocka – 23 lat, mieszkanka Sochaczewa, absolwentka bezpieczeństwa narodowego, pracuje w branży budowlanej.
 16. Wiktoria Wyrzykowska – 20 la, pochodzi z okolic Izabelina, studentka Akademii Leona Koźmińskiego na kierunku Zarządzanie, pracuje w międzynarodowej firmie – dział HR, lubi podróże i jazdę konną.

Jury w składzie:

 1. Iwona Kowalczuk – zastępca Prezydenta Miasta Ciechanów.
 2. Konrad Wojnarowski – przewodniczący komisji promocji Województwa Mazowieckiego i współpracy zagranicznej.
 3. Piotr Wojciechowski – radny rady miasta Ciechanów.
 4. Agata Wdowiak – Miss Polski 2021
 5. Robert Fajst – firma odzieżowa Lamu
 6. Małgorzata Piesarska – właściciel hotelu Lamberton
 7. Daniel Midas – stand-up
 8. Marta Szymczak – właściciel sieci salonów DepilConcept
 9. Przedstawiciel firmy Global Airline Services.
 10. Izabela Macudzińska – Borowiak – właściciel firmy Just Unique, znana z programu „Królowa życia”.
 11. Aneta Młyńska – właściciel hotelu Lofft i hotelu Atena w Ciechanowie.
 12. Ilona Wiśniowska – sekretarz jury, firma Hossa Media, organizator wyborów Miss Mazowsza 2022 r.

wybrało Koronę Miss Mazowsza 2022 r. zdobyła ją ciechanowianka – Sylwia Tomczak, gratulujemy. Poniżej publikujemy zdjęcia z gali finałowej w Ciechanowie.

Sylwia TomczakMiss Mazowsza 2022

Zdjęcia z gali finałowej Miss Mazowsza 2022 – Ciechanów 05.06.2022

 

 

Zdjęcia: Ciech24.pl

Źródło informacji: informacje prezentowane podczas gali finałowej Miss Mazowsza 2022, wywiady z uczestniczkami w dniu 05.06.2022 r.

Previous ArticleNext Article