Życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Nowego 2022 roku – składa Poseł na Sejm Anna Cicholska

Szanowni Państwo

Chcę serdecznie podziękować za okazane mi zaufanie. Dzięki Państwa głosom została ponownie wybrana do Sejmu RP. Tak jak w poprzedniej kadencji staram się, aby sprawy zwykłych ludzi, Państwa problemy nie „znikały” w gąszczu biurokratycznych przepisów.

Siedząc w ławach sejmowych, w biurze poselskim, czy na spotkaniach zawsze pamiętam przekaz Seneki Młodszego „Musisz być dla innych, jeżeli chcesz żyć z pożytkiem dla siebie”. Nie zawsze wszystko się udaje, nie zawsze mogę pomóc, ale nikt nie zarzuci mi, że Go nie wysłuchałam, nie starałam się doradzić, czy pomóc. Okres pandemii zmienił życie nas wszystkich.

Ograniczył również moją działalność. Nie mogłam tak jak w poprzedniej kadencji zorganizować wielu zaplanowanych, ważnych wydarzeń. Wiele jednak spotkań udało się przeprowadzić. Mam nadzieje, że nadchodzący 2022 rok pozwoli nadrobić stracony czas.

Poseł na Sejm Anna Cicholska

Podczas uroczystości odsłonięcia miejsca pamięci bohatera 17 – letniego Adama Rzewuskiego żołnierza Armii Krajowej o pseudonimie „BURZA”, Regimin 20.06.2021 r.

Nadchodzi radosny czas Narodzenia Pańskiego. Czas życzeń, rodzinnych spotkań, świątecznej atmosfery tak głęboko zakorzenionej w naszej, polskiej tradycji. Przyjmijcie Państwo najserdeczniejsze życzenia, wszelkiej pomyślności, zdrowia, sukcesów i wiary w jeszcze lepsze jutro. Przyjmijcie życzenia od Posła, który jest zawsze blisko Was i dla Was.

Anna Cicholska
Poseł na Sejm RP

Previous ArticleNext Article