Dni Ciechanowa 2024

22 czerwca 2024 r. podczas święta Ciechanowa odbędzie się pięć plenerowych koncertów. Na błoniach zamkowych wystąpią: Oskar Cyms, Viki Gabor, Lanberry, Poparzeni Kawą Trzy i Feel. Tego samego dnia uzdolnieni uczniowie odbiorą od prezydenta miasta stypendia i nagrody za wybitne osiągnięcia artystyczne.

Dni Ciechanowa to impreza, która już na stałe wpisała się w kalendarz miejskich wydarzeń. Każdego roku miasto organizuje koncerty gwiazd polskiej sceny muzycznej, na które wstęp zarówno dla ciechanowian, jak i turystów jest otwarty.

W tym roku święto miasta odbędzie się 22 czerwca 2024 r. na błoniach Zamku Książąt Mazowieckich. Kolejno wystąpią: Oskar Cyms (godz. 17.00), Viki Gabor (godz. 18.00), Lanberry (godz. 19.00), Poparzeni Kawą Trzy (godz. 20.00) i Feel (godz. 21.00).

Tego samego przed występami gwiazd prezydent Ciechanowa nagrodzi najzdolniejszych uczniów, którzy rozwijają swoje talenty i mogą pochwalić się osiągnięciami artystycznymi. Uczniowie ciechanowskich szkół również wystąpią na scenie.

Dni Ciechanowa to nie tylko wydarzenie muzyczne. To też impuls dla lokalnych punktów gastronomii j hotelarstwa. Na błoniach, gdzie odbędą się koncerty ustawiona będzie strefa gastronomiczna i rekreacyjna, przygotowana dla dzieci. W weekend 21-23 czerwca odbędą się także inne atrakcje, których szczegóły zostaną podane na przełomie maja i czerwca.

 

 

 

Źródło: Urząd Miasta Ciechanów

Previous ArticleNext Article