Festiwal latawców, koncerty, loty balonem – Gołotczyzna Rodzinny Park Edukacji i Rozrywki

W sobotę 22 lipca 2023 r. rodzinny Park w Gołotczyźnie w końcu tętnił życiem… Urząd Gminy w Sońsku wraz z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Gołotczyźnie wspólnie zorganizowały Festiwal Latawców. Latawce bardzo spodobały się dzieciom, frekwencja rodzin z dziećmi robiła wrażenie.

Organizatorzy dla najmłodszych i ich rodziców przygotowali warsztaty tworzenia latawców po których wyróżniono najładniejsze latawce. Nagrody wręczył Jarosław Muchowski – Wójt Gminy Sońsk. Warto podkreślić że wszystkie dzieci biorące udział w warsztatach zostały nagrodzone. Największą atrakcją festiwalu był lot dużym balonem.

W trakcie festiwalu na scenie zaprezentowali swoje muzyczne zdolności zespoły i wokaliści z Gminnego Ośrodka Kultury w Gołotczyźnie. Jako pierwszy wystąpił Chór Sonata składający się z 11 członków, który od samego początku prowadzi Jan Nowotka. Zespół wykonał utwory ludowe.

Kolejne zespoły to: „Wściekłe Psy”, „Pobojowisko”, „Zespół Stresu Pourazowego” po których wystąpili soliści: Aleksander Wróblewski i Dr. SWAG.

Ostatnie zespoły to: „W innym stanie” – męski zespół muzyczny grający własne utwory muzyczne z gatunku Reggae w którym jednym z wokalistów jest Łukasz Chrostowski – burmistrz miasta Przasnysz. Gwiazdą wieczoru był „Spontan” – solista z gatunku muzycznego Disco Polo.

 

Zdjęcia: Ciech24.pl

Previous ArticleNext Article