Inauguracja Roku Akademickiego Powiatowego Uniwersytetu Trzeciego Wieku

W dniu dzisiejszym 27.10.2021 r. w sali widowiskowej Powiatowego Centrum Kultury i Sztuki w Ciechanowie odbyła się uroczysta Inauguracja Roku Akademickiego Powiatowego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. W trakcie uroczystości rozdano nowe indeksy dla świeżych studentów a publiczność przywitała ich brawami…

Przed licznie zebraną publicznością wystąpił zespół FuRRora składający się ze studentów Uniwersytetu Trzeciego Wieku (video poniżej), którego był to pierwszy występ na scenie.

Muzyczną gwiazdą wieczoru był James Brierley, którego możemy znać z występu w The Voice Senior. Na scenie zaśpiewał przebój „Wonderful Tonight” Erica Claptona którym zaczarował jurorów i już po 20 sekundach swoje fotele odwrócili wszyscy trenerzy. Ostatecznie na swojego nauczyciela wybrał Urszulę Dudziak.

W dniu dzisiejszym podczas gali Trzeciego Wieku James Brierley wystąpił razem z Maciejem Pruchniewicz wykonując utwory między innymi: Cujun, Magnolia, Same Old Blues, How Wonderful You Are, Play It Again, Belive in Wonders, Crazy Mama, Ta ostatnia niedziela – w wersji angielskiej i polskiej.

Zdjęcia i video: Ciech24.pl

Previous ArticleNext Article