Izabella Frączyk gościem Miejskiej Biblioteki Publicznej w Ciechanowie

W środę 11.08.2021 r. przed budynkiem Krzywej Hali w Ciechanowie odbyło się spotkanie z krakowską pisarką – Izabellą Frączyk.

Autorką książek: Szczęście w nieszczęściu (II wydanie), Powrót milionera, Upadek milionera, Kobiety z odzysku – Ryzykowne decyzje, Do trzech razy sztuka (II wydanie), Kaprys milionera, Wszystko nie tak! Tom 2, Siostra mojej siostry (II wydanie), Tornado. Świat według Ciumka (ebook), Spełniony sen, Jak u siebie (II wydanie), Koniec świata (II wydanie), Kobiety z odzysku – Trudne wybory, Kobiety z odzysku (II wydanie), Dziś jak kiedyś (II wydanie), Wszystko nie tak!, Śnieżna grań – Pół na pół, Śnieżna grań – Za stare grzechy, Stajnia w Pieńkach – Jedną nogą w niebie, Stajnia w Pieńkach – Spalone mosty, Stajnia w Pieńkach – Koncert cudzych życzeń, Szczęście w nieszczęściu, Do trzech razy sztuka, Siostra mojej siostry, Jak u siebie, Koniec świata, Dziś jak kiedyś, Kobiety z odzysku, Pokręcone losy Klary.

Izabela Koba-Mierzejewska i Izabella Frączyk

Spotkanie poprowadziła Izabela Koba-Mierzejewska – dziennikarka Tygodnika Ciechanowskiego. Na spotkaniu pisarka opowiadała o swoich książkach w jakich okolicznościach powstawały. Przybliżała sylwetki swoich książkowych bohaterów oraz opowiadała o pracy nad kolejną nową książką.

Izabella Frączyk

Izabella Frączyk jest pisarką i scenarzystką, z wykształcenia ekonomistką. Jest absolwentką Akademii Ekonomicznej w Krakowie oraz Wyższej Szkoły Handlu i Finansów Międzynarodowych w Warszawie. Przez lata poświęcone pracy zawodowej zajmowała się zarządzaniem i organizacją działów sprzedaży w krajowych i międzynarodowych korporacjach, by finalnie zostać samodzielnym doradcą w zakresie tworzenia i wdrażania systemów naprawczych dla małych i średnich firm.

Pisarstwem zajmuje się od 2009 roku. Po ciepłym przyjęciu pierwszej powieści „Pokręcone losy Klary” prawie natychmiast powstały „Kobiety z odzysku”, które już w pierwszych dniach sprzedaży trafiły na listę bestsellerów w Empiku.

Izabella Frączyk

Autorka swoje powieści dedykuje nie tylko kobietom. Przygody bohaterów osadzone w obecnej polskiej rzeczywistości sprawią, że często w czasie lektury czytelnicy odnajdują samych siebie. Twórczość Izabelli Frączyk to głównie opowieści o ludzkich relacjach i o życiu, które w każdej minucie potrafi być barwne i zabawne.

Zdjęcia: Ciech24.pl

Źródło: tekst Miejska Biblioteka Publiczna w Ciechanowie

Previous ArticleNext Article