Koncert charytatywny dla Anety Murawskiej

W minioną niedzielę 29 września 2019 r. W OSP Sońsk odbył się Koncert Charytatywny dla Anety Murawskiej. Zebrano około 13 tyś. zł. Aneta (41 lat) to młoda, zdolna i pełna życia kobieta, która 22 sierpnia 2016r. zapadła w śpiączkę z powodu zawału serca i udaru mózgu.

 

Po trzech miesiącach spędzonych na OIOM-ie, dzięki wsparciu i pomocy osób o dobrym sercu Aneta i jej opiekunowie wyjechali na pięciomiesięczny pobyt do ośrodka neurorehabilitacyjnego, gdzie leczyli się pod opieką wybitnego specjalisty prof. Jana Talara.Stan Anety poprawił się, ale nadal wymaga intensywnej rehabilitacji.

 

Z powodu braku funduszy rodzina musiała zabrać Anetę do domu,jej mąż zrezygnował z pracy na rzecz opieki, a córka w czasie wolnym od szkoły pomaga tacie. Niestety cała rodzina mieszka na pierwszym piętrze, więc każde wyjście na spacer, czy wyjazd do lekarza wiąże się ze schodzeniem po schodach co jest to dużym utrudnieniem i stresem dla Anety. Rodzinie jest ciężko, ale nie dają się, wierzą, ze w końcu się wybudzi.

 

Anet zaczyna sama jeść, ale na codzień jest karmiona sondą do żołądka. Rodzina ciągle próbuje z nia rozmawiać, kontaktować się. Jest rehabilitowana, stosują też elektrostymulacje. Jednak to dalej za mało, a koszta są ogromne. Rodzina dziękuję wszystkim, którzy ich wsparli do tej pory i proszą Państwa o pomoc w walce o zdrowie dla Anety.

 

WSZYSTKIE WPŁATY PROSIMY KIEROWAĆ NA KONTO:
Fundacja Sedeka ul. Grzybowska 4 lok.132, 00-131 Warszawa
Alior Bank SA
93 2490 0005 0000 4600 7287 1845
tytuł przelewu:11065-Grupa OPP-Aneta Murawska

 

 

 

 

 

 

Zdjęcia: Ciech24.pl

 

 

Previous ArticleNext Article