Spotkanie z Anną Szczypczyńską – dziennikarką i autorką książek…

W piątkowe popołudnie 11.06.2021 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Ciechanowie odbyło się spotkanie z dziennikarką, pisarką – Anną Szczypczyńską. Spotkanie poprowadziła dziennikarka Tygodnika Ciechanowskiego Izabela Koba – Mierzejewska. Autorka powieści na spotkaniu z publicznością opowiadała o swoich książkach: Zakochaj się w bieganiu!”, „Dzisiaj śpisz ze mną” oraz „Gdzieś między wierszami”.

Książka „Dzisiaj śpisz ze mną” miała swoją premierę ok. trzech lat temu. Jest to debiutancka powieść obyczajowa z rozwiniętymi wątkami erotycznymi.

Kolejna najnowsza powieść pisarki – „Gdzieś między wierszami” miała premierę ok. dwóch miesięcy temu.

Wcześniej miała roboczy tytuł „Brakujący składnik” – ponieważ wielu bohaterkom czegoś w życiu brakuje…

Anna Szczypczyńska podczas spotkania w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Ciechanowie

Jest to tradycyjna powieść obyczajowa, gdzie są trzy główne bohaterki, których losy się splatają. Pisarka podkreśliła w swojej wypowiedzi, że otrzymała bardzo dobre pytania od prowadzącej spotkanie dziennikarki. Odpowiedzi na pytania przybliżyły czytelnikom poznanie bohaterów jej powieści.

Było to pierwsze spotkanie autorskie w tym roku z którego bardzo się ucieszyła. Mamy nadzieję, że ponownie ją zobaczymy w Ciechanowie prezentując kolejną swoją powieść nad którą właśnie pracuje. Spotkanie było transmitowane na kanale Facebook Miejskiej Biblioteki Publicznej w Ciechanowie.

Zdjęcia ze spotkania z autorską

Zdjęcia: Ciech24.pl

Previous ArticleNext Article