Paweł Domagała w Powiatowym Centrum Kultury i Sztuki w Ciechanowie

W poniedziałkowy wieczór 30.08.2021 w sali widowiskowej Powiatowego Centrum Kultury i Sztuki w Ciechanowie wystąpił wraz z zespołem Paweł Domagała. Tego wieczoru kabareciarz, aktor, muzyk wykonał swoje popularne przeboje.

W ostatnim czasie piosenkarz kojarzony jest z kilkoma przebojami między innymi: „Weź nie pytaj” – utwór stał się hitem stacji radiowych. W 2019 r. zdobył Nagrodę Publiczności w kategorii „Przebój roku” – Fryderyk 2019.

Kolejny utwór z którym kojarzy nam się muzyk to „Wystarczę Ja” – również hit stacji radiowych i list przebojów. Słysząc ten utwór pełna sala koncertowa zgromadzona w Powiatowym Centrum Kultury i Sztuki w Ciechanowie wyraźnie się ożywiła i publiczność bawiła się razem z artystą śpiewając „Wystarczę Ja”.

Oraz utwór „Popatrz na mnie”, który pochodzi z albumu „Wracaj”. Premiera odbyła się jesienią 2020 r. Tekst do tego utworu napisał Paweł Domagała.

Była to pierwsza wizyta piosenkarza na Ziemi Ciechanowskiej jak i pierwszy jego koncert w Ciechanowie. Przed koncertem chwilę rozmawialiśmy z artystą pytając go:

Redakcja – z czym kojarzy Ci się Ciechanów z jakimi ludźmi – muzykami, artystami, ciekawymi miejscami w okolicy…

Paweł Domagała – Ciechanów kojarzy mi się z piwem Ciechan, chociaż sam nie piję alkoholu i nigdy nie piłem tego piwa. Później w trakcie koncertu artysta uzupełnił swoją wypowiedz mówiąc, że mamy w Ciechanowie muzyka Quebonafide (Kuba Grabowski).

Redakcja – jaki jest twój ulubiony artysta – muzyk?

Paweł Domagała – John Mayer, słucham jego muzykę odkąd zaczął ją tworzyć. Jest mało znany w Polsce i mało stacji radiowych puszcza jego muzykę. Artysta dał do zrozumienia, że jest zachwycony jego muzyką.

Poniżej zdjęcia z koncertu w Powiatowym Centrum Kultury i Sztuki w Ciechanowie. Mała ilość fotografii z koncertu jest podyktowana wymogami artysty. Zdjęcia można było wykonywać tylko przez pierwsze trzy utwory.

Zdjęcia: Ciech24.pl

Previous ArticleNext Article