Koncert poświęcony zmarłemu Michałowi „Soplowi” Sobkiewiczowi

W sobotni wieczór 29 kwietnia 2023 r. w Kawiarni Artystycznej Powiatowego Centrum Kultury i Sztuki w Ciechanowie odbył się koncert który był dedykowany zmarłemu w październiku 2022 r. muzykowi – Michał Sobkiewicz. Tego wieczoru specjalnie dla śp. Michała zagrali: Fadead, Bez Przesady Jazzowy, Nadir, Highfly oraz zespół złożony z młodych artystów KOP.

Przed wejściem na salę koncertową zostały wywieszone fotografie zmarłego muzyka. Były to wspomnienia z różnych koncertów, wspólnie spędzone chwile z przyjaciółmi które witały każdego wchodzącego na imprezę zatrzymując jego wzrok na fotografiach…

Bliscy tak wspominają artystę Michała „Sopla” Sobkiewicza:

  • Był to przyjaciel wszystkich ludzi. Każdego kogo spotykał, poznawał starał się go zaakceptować takim jakim on jest. Starał się być jego kumplem, był bardzo otwartym człowiekiem. Wszyscy go lubili.
  • Michał kochał mocno muzykę, uwielbiał zespół heavymetalowy Metallica, bardzo lubił grać jego covery – śpiewał w taki sposób, że wszyscy byli pod wrażeniem…
  • Odszedł bardzo spokojnie, odszedł tak spokojnie jakim był człowiekiem w wieku 44 lat.

Michał Sobkiewicz – wokalista, gitarzysta, kompozytor związany z wieloma zespołami z Ciechanowa, zmarł 12 października 2022 r. w wieku 44 lat.

W Kawiarni Artystycznej podczas wspomnień o muzyku został odtworzony utwór zmarłego wokalisty który śpiewa razem z zespołem Nadir. Pełną salę wypełnili przyjaciele, znajomi, muzycy którzy wspominali zmarłego zapalając na scenie znicze i składając kwiaty.

Michał Sobkiewicz

fot. (źródło) Facebook.com/daementiaband

Zdjęcia z koncertu – 29.04.2023

 

Zdjęcia: Ciech24.pl

Previous ArticleNext Article