Półfinały – 4 Danuta Rinn Festiwal

W dniu 27 października 2019 r. w sali koncertowej Oranżerii Muzeum Romantyzmu w Opinogórze odbyły się półfinały 4 Danuta Rinn Festiwal. W przesłuchaniach wzięło udział 26 podmiotów wykonawczych w wieku od 16 do17 lat. Jury w składzie: Danuta Błażejczyk, Artur Grudziński i Marek Piotrowski jednogłośnie wyłoniło 13 kandydatów i 2 zespoły w dwóch kategoriach.

W kategorii I do lat 16 do finału zakwalifikowali się: Julia Walczyna, Paweł Lewandowski, Emilia Rycerz, Marcela Wójcik, Julia Palmowska, Zespół Ajki, Julia Wasilewska, Urszula Szumska, Julia Drumińska.

W kategorii II do lat 17 do finału zakwalifikowali się: Weronika Rekosz – uczennica Łukasza Juszkiewicza – trenera wokalnego ze szkoły w Ciechanowie – VOICE by JUSH, Emilia Chlewicka, Weronika Radniecka, Gabriela Szyszka, Daria Adamczewska, Zespół What’s Up.

Ciechanów reprezentowała Weronika Rekosz lat 17 na co dzień uczy się w klasie maturalnej – Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej w Przasnyszu. Trenuje od 4 lat pod okiem Łukasza Juszkiewicza. Podczas festiwalu zaśpiewała piosenkę Danuty Rinn – Jeszcze jestem. Poniżej możemy zobaczyć video z występu Weroniki, dzięki któremu zakwalifikowała się do finału w Warszawie, który odbędzie się już za 2 tygodnie.

Festiwal zakończył wspaniały recital Moniki Urlik. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Zdjęcia i video: Ciech24.pl

Previous ArticleNext Article