„Czwóreczka” ponownie odnowiona przywita uczniów, rodziców i nauczycieli

Wakacje są najlepszym okresem do prowadzenia prac remontowych w szkołach. Dzieci wypoczywają, nauczyciele w większości również. Szkolne sale i korytarze są więc puste i ciche, nie ma obawy o bezpieczeństwo uczniów. Można więc zaprosić ekipy remontowe i poważnie zająć się poprawą, nie tylko warunków nauki jak pracy, ale i ogólnej estetyki wnętrz i wizerunku.

Tak właśnie wyglądały wakacje w ciechanowskiej Szkole Podstawowej nr 4 przy ul. Płońskiej, gdzie przeprowadzono szereg prac remontowych. W poniedziałek – 4 września w dniu rozpoczęcia roku szkolnego 2023 / 2024 na uczniów czekają nowe odświeżone sale dydaktyczne i korytarze.

Została wyremontowana sala języka angielskiego, sala matematyczna, korytarz na II piętrze dla dzieci z edukacji wczesnoszkolnej który został udekorowany fotografiami zwierząt. Artyści: Marek Zalewski, Paweł Adamczuk – konserwator, Ewa Barcz – wicedyrektor szkoły i rodzic uczennicy namalowali szczęśliwą rodzinę (fotografia poniżej).

Wchodząc do szkoły przywita nas duża, czytelna tablica informacyjna oraz klatka schodowa, którą zdobią piękne zdjęcia Andrzeja Bayera. Fotografie pokazują piękno architektury Ciechanowa o różnych porach roku.

Rozpoczęcie roku szkolnego odbędzie się 4 września 2023 r. o godz. 9.00 dla klas 0 – III a godz. 10.30 dla klas IV – VIII. Na godzinę 9.00 zaplanowane jest pasowanie uczniów.

Więcej informacji na stronie Szkoły Podstawowej nr 4 im. 21. Warszawskiego Pułku Piechoty „Dzieci Warszawy” w Ciechanowie.

Previous ArticleNext Article