Spotkanie autorskie z autorami książki „Kobiety przełomu”

W poniedziałek 10.05.2021 r. z okazji „Tygodnia Bibliotek” w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Ciechanowie odbyło się spotkanie autorskie z Katarzyną Kościelak i Katarzyną Jurkowską autorami książki „Kobiety przełomu”.

Spotkanie poprowadziła dziennikarka Izabela Koba-Mierzejewska. Spotkanie było transmitowane na kanale Facebook Miejskiej Biblioteki Publicznej w Ciechanowie.

Zdjęcia i materiał video ze spotkania

Video ze spotkania

Kolejne spotkania z ciekawymi ludźmi w ramach Tygodnia Bibliotek w wersji online już przed nami:

Wtorek 11.05.2021 r. – godz. 17.00 – regionalny wtorek, którego tematem będzie wydana w 2019 r. książka Aleksander Świętochowski Listy na którą składa się komplet listów Posła Prawdy zgromadzonych w Muzeach w Gołotczyźnie i w Ciechanowie. Spotkanie poprowadzi Jarosław Wałaszczyk, kierownik Muzeum Pozytywizmu w Gołotczyźnie.

Środa – 12.05.2021 r. godz. 17.00 – spotkanie z pamiętnika pisarki i aktorki czyli o Elżbiecie Barczewskiej i Marii Dąbrowskiej. Gość spotkania Igor Strojecki będzie opowiadać o autorce Elżbiecie Barczewskiej (1913 – 1987) głównej bohaterce prelekcji oraz jej ciotce pisarce Marii Dąbrowskiej (1889 – 1965).

Transmisje na żywo na kanale Facebook Miejskiej Biblioteki Publicznej w Ciechanowie, zapraszamy…

Źródło: materiał video: Miejska Biblioteka Publiczna w Ciechanowie

Previous ArticleNext Article