XX Gala PCK Ciechanów

W sobotni wieczór 25 stycznia 2020r. w przepięknych wnętrzach Hotelu Atena w Ciechanowie odbyła się XX Gala Charytatywna PCK OR Ciechanów. Spotkanie otworzyła dyrektor PCK Bożena Podleńska, która serdecznie przywitała przybyłych gości. Podczas wystąpienia podkreślała jak ważne jest współdziałanie z instytucjami i osobami, dzięki którym PCK OR Ciechanów może z sukcesem prowadzić swoją działalność statutową.

 

W Gali wzięli udział parlamentarzyści, władze samorządowe, przedstawiciele organizacji, stowarzyszeń oraz lokalni przedsiębiorcy. Jak co roku podczas Gali Charytatywnej uhonorowano osoby, które wyjątkowo angażują się w pomoc dla tej instytucji. Zarząd Główny Polskiego Czerwonego Krzyża postanowił odznaczyć „Kryształowym Sercem” senatora Jana Maria Jackowskiego za zasługi dla rozwoju honorowego krwiodawstwa PCK.

 

Następnie wydarzenie uświetnił koncert zespołu KOP. Podczas wieczoru zbierano środki na działania statutowe Polskiego Czerwonego Krzyża, między innymi dofinansowanie wypoczynku letniego dla dzieci najuboższych i promowanie honorowego krwiodawstwa.

 

Przybyli gości mogli wziąć udział w loterii fantowej z wieloma atrakcyjnymi nagrodami. Podczas Gali odbyła się także licytacja cennych przedmiotów w tym obrazów znanych artystów.

 

 

 

 

Zdjęcia: Ciech24.pl

Previous ArticleNext Article