Uroczysta Gala Serc – Powiatowe Centrum Kultury i Sztuki w Ciechanowie

W piątkowy wieczór 25.06.2021 r. w Powiatowym Centrum Kultury i Sztuki w Ciechanowie odbyła się uroczysta Gala Serc. Jak sama nazwa wskazuje serca trafiły do osób okazujących serce, zwłaszcza w tym tak ciężkim czasie – pandemii. Starosta Ciechanowski Joanna Potocka-Rak wręczyła także tytuł Zasłużony dla Powiatu Ciechanowskiego Marszałkowi Adamowi Struzikowi.

Podziękowania zostały przekazane m.in Służbie zdrowia, Służbom mundurowym, Instytucjom Publicznym, Przedsiębiorcom, Osobom Publicznym i Organizacjom Pozarządowym, Osobom Prywatnym.

Tytuł Zasłużony dla Powiatu Ciechanowskiego. Komentarz Marszałka Województwa Mazowieckiego Adama Struzika:

– Bardzo gratuluję wszystkim, którzy otrzymali serca za okazane serca. To była przede wszystkim dla nich ta uroczystość. Dziękuję im za poświęcenie, za trud, za walkę z epidemią. Staram się przez całe moje życie samorządowe pracować na rzecz wspólnoty mazowieckiej. Normalnie dziękuję. Staram się, aby wszystkie powiaty kwitły. Dostrzeżono to w Ciechanowie. Normalnie dziękuję – zaznaczył Marszałek Struzik.

Komentarz Starosty Ciechanowskiego Joanny Potockiej-Rak:

– Od wielu lat dbający o nasze lokalne społeczności, podkreślający znaczenie integralności Mazowsza, stawiający na zrównoważony rozwój, skutecznie rozwijający ziemię mazowiecką w różnych obszarach. Powiat Ciechanowski swój rozwój zawdzięcza ogromnemu wsparciu Pana Marszałka Adama Struzika i Samorządu Województwa Mazowieckiego.

Dekady współpracy to setki przebudowanych kilometrów dróg na terenie Powiatu, inwestycje w Instytucje Kultury, dzięki którym stały się magnesem turystycznym i naszą wizytówką, wspieranie samorządów gminnych i sołectw, służby zdrowia i Jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych i wielu, wielu innych…Wspólnie z Przewodniczącym Rady Powiatu Panem Sławomirem Morawskim i Członkami Zarządu, mieliśmy ogromną przyjemność przekazania tytułu na ręce Pana Marszałka na wyjątkowej uroczystości – Gali Serc. Nie mogło być bardziej wymownej chwili dla przekazania tego tytułu – poinformowała starosta Joanna Potocka-Rak.

Podczas gali na scenie zaśpiewała uzdolniona młodzież, Danuta Błażejczyk i Kamil Bijoś.

Zdjęcia: Ciech24.pl

Previous ArticleNext Article