Zakup rodzinnych rowerów elektrycznych przez Starostwo Powiatowe w Ciechanowie

Powiat Ciechanowski chcąc zbudować dostępne i wyjątkowe miejsce do spędzania wolnego czasu z rodziną postawił na wielowymiarową inwestycje. W ubiegłym 2021 roku została zakończona budowa ścieżki rowerowej Ciechanów – Gołotczyzna, zaś w tym zostanie otwarty Park Rekreacyjno – Poznawczy w Gołotczyźnie. Aby ułatwić dostępność całym rodzinom zdecydował się zakupić rodzinne rowery elektryczne.

W dniu wczorajszym 02.02.2022 roku w Szkole Podstawowej nr 4 w Ciechanowie odbyło się testowanie urządzeń, aby sprawdzić ich funkcjonowanie w praktyce.

„Gołotczyzna będzie nie tylko miejscem aktywnego wypoczynku dla wszystkich, ale już sama rowerowa wyprawa będzie rodzinną przygodą…” – napisała Joanna Potocka – Rak Starosta Powiatu Ciechanowskiego.

Jak podkreśla Starostwo Powiatowe w Ciechanowie zakup rodzinnych rowerów elektrycznych jest dopełnieniem powstającej wielowymiarowej inwestycji, której w powiecie ciechanowskim jeszcze nie było. Dzięki rowerom już sama podróż do parku w Gołotczyźnie będzie wspaniałym początkiem aktywnego rodzinnego dnia.

Źródło: Starostwo Powiatowe w Ciechanowie.

Previous ArticleNext Article